Ministerstvo zdravotnictví varuje: Tento e-mail vás může podráždit, zbavit zdravého rozumu a vyvolat poruchy nervového systému a střev.
Silicon Hill   
FlaSHdezinfo 2013 | Vaše pravidelná dávka emocí!

Milý člene klubu,

i když jsme si mysleli, že minulé dezinfo je poslední, neboť únik informací přesahoval všechny skutkové podstaty útrpného práva strahovského, opak je pravdou! Redakce obdržela řadu děkovných dopisů, z nichž drtivá většina pocházela z Číny. FlaSH tak (zatím) zůstává jediným zcela nezávislým a subjektivně pravdivým informačním médiem na celém Strahově.

Bylo & Je

Bylo včera Díra v časoprostoru

Díky neúspěšným pokusům majorky Skártrové z projektu SGGH (StarGate Germanium Hill) vznikla v noci z 30. 3. na 31. 3. díra v časoprostoru. Podle korekčních výpočtů přišlo lidstvo přibližně o jednu hodinu časoprostorového kontinua díky špatně zasunutému kabelu u kontrolní optické časomíry hyperprostorových subatomárních hodin.

Klub Germanium Hill by se chtěl touto cestou omluvit všem obyvatelům planety Země za vzniklé potíže.

Je právě teď Konec světa pokračuje

Již úspěšně vyhubeným Mayům v prosinci minulého roku došel kalendář. Tato ošemetná situace měla dle úvah a výpočtů světově uznávaných vědců z Metropolitní Univerzity v Praze dvě východiska – konec světa nebo konec světa.

„Lidé zblblí bollywoodskými trháky si zřejmě myslí, že je konec světa jednodenní záležitost. Kdo očekával rychlou a bezbolestnou apokalypsu, bude nemile překvapen. Jelikož kalendář končí v prosinci, světové klima i veškeré životní podmínky se zasekly na tomto datu. To dokazuje i počasí těchto dní.“

Podle výsledků posledního průzkumu veřejného mínění se již populace začíná smiřovat s faktem, že prožije zbytek svého života ve stereotypu prosincových dní a světový odborník na globální oteplování, korunovaný profesor Václav Klaus, chystá update své knihy - Bílá, nikoli modrá planeta.


Hot News

Změna názvu klubu

Klub **** Hill, původně pojmenovaný po nejmenovaném prvku periodické soustavy, prohrál soudní spor iniciovaný samozvaným starostou Silicon Valley, Billem Gatesem. Ten klub zažaloval za zneužití jména.

Soudní spor nejprve probíhal velmi nadějně, neboť na straně klubu stál jeden ze současných největších výrobců polovodičů. Bohužel když zjistil, že se na Strahově žádný křemík netěží, podporu stáhnul. Klub se tak náhle ocitnul v multimiliardové žalobě bez právního zástupce a dopadnul jak JavaApplety v prohlížeči.

Klub byl následně přejmenován na Germanium Hill. „Germanium je dnes pasé, takže toto jméno by nám už mohlo vydržet.“ sdělil redakci FlaSHe předseda klubu.

Vzhledem k vyrovnání a soudním poplatkům se klub dostal do finančních problémů. Následně byl koupen v aukci na eBay za 1 USD neznámým kupujícím s nickem V_Dobre_Vire_Zmrzla. Redakce FlaSHe připravuje investigativní reportáž o průběhu aukce a neznámém kupci.

Přechod na SUPP

Aby klub pokryl alespoň část soudních výloh, byl nucen prodat nový informační systém IS. Jelikož se starší systém SUPP nepodařilo prodat ani za zápornou cenu, germaniový kopeček bude nucen tento systém nasadit do ostrého provozu. Duševně labilním jedincům vedení klubu vzkazuje: „Nezoufejte, všechno bude zase SUPPer“.

Podle informací, které má FlaSH k dispozici uvažuje Odborový svaz registrátorů o stávkové pohotovosti. O průběhu této vyhrocené situace vás budeme nadále informovat.

Všeobecná amnestie i na Strahově

Po úspěšné amnestii v ČR i předseda klubu Germanium Hill, Boris Robertek, vyhlásil všeobecnou amnestii na Strahově. Ta postihne především všechny odstřižené warezáky, chodbové kuřáky či vietnamské distributory širokopásmového internetového připojení.

Receptář pro strahovský pokoj a zahradu

Ústav molekulární biologie rostlin AV ČR ve spolupráci se SÚZ ČVUT vydává v těchto dnech novou knihu se strahovskou tématikou - Receptář pro strahovský pokoj a zahradu. Kniha je plná praktických návodů, jak pěstovat v prostoru strahovského pokoje nějakou tu „zeleň“ či přítulného domácího mazlíčka.

Předmluvu k tomuto bestselleru napsal sám ředitel SÚZ, Václav Příhoda. Citujeme: „Strahovský pokoj je ideálním místem k jakémukoliv výzkumu či chovu. Čtenáře jistě zaujmou kapitoly jako Velkochov plísní a kmenových buněk patogenních retrovirů, Štěnice – věrný přítel člověka nebo například Krysí kompostér snadno a rychle.“

Hledá se

Policie ČR v současné době pátrá po několika pohřešovaných zástupcích strahovských bloků. Redakce FlaSHe oznámila policii, že se jedná o správce, kteří nedodali svůj příspěvek do aktuálního čísla dezinfa, a že s touto politováníhodnou skutečností nemá nic společného.

Projekty a akademie

Domino GH

Projekt Domino GH je na vrcholu. Těsně před Velikonocemi se slavnostně otevřela zrekonstruovaná Mučírna a tak můžou proběhnout oslavy největších masochistických svátků v roce s plnou grácií. Oboustranná symbióza a nové možnosti se nabízí především ve spolupráci s mechanickou dílnou a slova jako „přeříznout někoho vejpůl“ či „nechala si vrtat koleno“ tak dostávají reálný význam.

A co jinde v SU

Nově vzniká Filmový antiklub ČVUT Hranaťák!

Těšit se můžete na aktuální filmové lahůdky jako například Babovřesky, Saxana a Lexikon kouzel nebo Pes fotbalista: Evropský pohár!

Pro fajšmekry a vymaštěnce navíc chystáme exkluzivní filmový maraton – všech 11520 dílů kultovního seriálu Tak Jde Čas, který potrvá od 1. 5. 2013 do 15. 1. 2014. Zásoby coly, fyziologického roztoku a atropinových injekcí sponzoruje sekce experimentální medicíny Českého červeného kříže!

Like sands through the hourglass... so are the Days of Our Lives.

Info z bloků

Téměř všichni bydlíme na germaniovém kopečku. Redakci FlaSHe se za pomoci projektu Domino GH, a to dokonce ani s nově otevřenou Mučírnou, nepovedlo z některých zástupců bloků dostat aktuální informace. Nicméně se ukázalo, že vybavení Mučírny je vskutku kvalitní a proto můžete v nadcházejícím období očekávat doplňovací volby.

Blok 2

Zástupce bloku nedodal informace. Je to záhada... Nicméně se ukázalo, že nakrimpování RJ45 na konečky prstů a po připojení do sítě, mučení pomocí metody Wake on LAN může být silným motivačním prvkem. Příště bude ale stačit 100Mbit.

Blok 3

Zástupce bloku 3 je nezvěstný.

Blok 4

Aktuálně - na bloku proběhnou v nejbližší době volby na post zástupce bloku.

Blok 6

Behemot emporio zavádí dlouho požadované zboží „záchodový klín“ – nezbytná pomůcka pro všechny, kteří mají časované spínače na svých záchodech. Jednoduchým zasunutím klínu do vypínače můžete „trůnit“ neomezený čas. Půlnoční sráči získávají automaticky 10% slevu. Je vaše potřeba akutní? Neváhejte a kontaktujte dodavatele, klín vám bude doručen přímo až na místo nejpotřebnější!

Behemot's Emporio

Blok 8

Jelene, jelene, oči máš zelené.

Rys Ostronevid.

Blok 9

Narozdíl od důležitých budov jako jsou Nazirův srub, Školicí centrum nebo dokonce bílá bouda u hřiště před jedenáctkou, se kterými je plánováno v rámci totální strahovské rekonstrukce, blok 9 toto štěstí neměl. Tajný plán SÚZu na obnovu celého areálu zaslal naší redakci bývalý strahovák pracující na projektu 3D map u společnosti Brýýle. S blokem 9 se tedy od června 2015 nadále nepočítá. Čest jeho památce.

Blok 10

Sdravým vás moje milá desítko.

Po ůspješném zavedení blicích pytlíků, které byly apgrejdovány posléze z důvodu nejvyšší potřebnosti na blicí pytle, zavádíme již delší dobu novou službu - “Shit news”. Na každém hajzlu toaletním zařízení najdete nyní soupis všech drbů ze starhova. Prosím, nepoužívejte shit-news jako toaletní pomúcky ikdyž jsme bili vzhledem ke škrtům v rozpočtu nuceni přejít na menčí gramáš papíru.

Za blok desset Jiří Führer

Blok 11

Chtěli bychom informovat všechny obyvatele bloku 11, že se mohou v nejbližších dnech dostat do konfliktu s roji včel, které se probudily ze zimního spánku, vycítili, že tepleji nebude, a chystají se odletět do teplých krajin. Návod, jak se s tímto přírodním jevem vypořádat, vám poskytne nová příručka Receptář pro strahovský pokoj a zahradu, kapitola Bodavé potvory včetně pracovnic SÚZu.

Blok 12

V rámci totální strahovské rekonstrukce bude blok 12 přejmenován na 11 a 2/5, jelikož mu chybí 3 patra.

Online verzi najdete na http://info.siliconhill.cz/flashdezinfo/next2013

FlaSH, klub Silicon Hill