Pokud máte problémy se zobrazením, máte smůlu!
Silicon Hill   
FlaSHdezinfo 2012 | Vaše pravidelná dávka emocí!

Milý člene klubu, trhni si!

Už nás nebaví dělat mailinfo, které padá všem uživatelům do spamového koše, tak jsme se rozhodli pověsit řemeslo na hřebík. Jelikož se jedná o poslední mailinfo vůbec, rozhodli jsme se vypustit na povrch informace, za které by v minulosti jistě celé mailinfo zakázali.

Bylo & Bude

Bude prosinec 2012 Konec světa!

Pro všechny životem zklamané členy klubu máme hned na úvod skvělou zprávu! S koncem letošního roku nastane i konec světa. Spolupráce projektu StarGate SH a občanského sdružení Aldebaran vyústila v dokument s možnými scénáři konce světa.

Hot News

Mediální obraz klubu Silicon Hill v Číně

Když na představenstvu klubu Silicon Hill předseda Boris Robenek prohlásil, že Silicon Hill má významný mediální obraz v Číně, každý zúčastněný se mu pouze tiše vysmál. Redaktorům Flashe to ale nedalo a rozhodli se dopátrat pravdy, která je více než šokující. Nejenže se v čínské distribuci Firefoxu nastavuje „defaultně“ (a nadobro) jako domovská stránka http://ftp.siliconhill.cz , Čína je Silicon Hillem doslova posedlá! Kompletní reportáž otiskneme v blízké době ve FlaSHi.

Grandhotel Nazír

V rámci expanze svého podnikání se náš druhý nejúspěšnější strahovský podnikatel Nazír rozhodl koupit od SÚZ ČVUT blok 7 a zrekonstruovat ho na nejluxusnější turecký hotel ve střední Evropě. Více viz Info z bloku 7.

Zkouškové se blíží!

Fail razítko

Upozorňujeme studenty, že v souvislosti s blížícím se zkouškovým obdobím byl do KOSu přidán nový modulViktor čistič“ připisující výrazné finanční odměny zkoušejícím za každého vyhozeného studenta. Zkoušející již při této příležitosti obdrželi nová razítka (viz foto vpravo) usnadňující zdlouhavé opravy zkouškových testů.

Rektorát ČVUT má v plánu navíc přidat do modulu tzv. Achievements, v rámci kterých budou zkoušející dostávat speciální odměny za splněné bonusy:

Monty Python‘s flying circus – Více jak 75% přihlášených studentů zkoušku neudělalo,
Silence of the lambs – Každý vyhozený student strávil u zkoušky více jak 5 hodin,
Finish him! – Za vyhozeného studenta ze školy,
Brutal assault – Celý kruh bude předmět opakovat
a tak dále.

Přejeme všem profesorům, docentům a ostatním zkoušejícím příznivé derivace bilanční křivky vyhozených studentů.

SÚZ nasazuje nový systém!

SUZ 9000

Po Skynetu, Umbrella Corporation a GLaDOSu přichází SÚZ 9000, kódové označení ISKaM 2012!

Upozorňujeme všechny studenty, že v souvislosti s nasazením nového systému SÚZ může docházet k výpadku uživatelských kont či jejich převedení neznámo kam (pravděpodobně Švýcarsko nebo Rusko).

Systém je ve stavu ladění, zatím se nám podařilo zachytit tyto chyby:
1) Původ neznámý: Error occurred during error reporting
2) Při připojení na podsysém administrativy: Error type paradox mischmasch
3) Při napojení na podsystém Menzy ČVUT: Error 404, There is no spoon!
4) Při napojení na podsystém financí: What are you doing, Zdenek?
5) Finanční modul (this is not bug but a feature): Stack overflow during INKASO transfer, system not so accidentally harvested 99999 CZK from guest account.

Odladění se v rámci současného tempa plánuje na jaro 2015. Doufejme, že další verze bude ctít alespoň Asimovy 3 základní zákony robotiky.

Blokové hry

Finále blokových her vyzrazeno! Díky tajným zdrojům FlaSHe v PR oddělení SH naše redakce získala unikátní informace!

Po kladné odezvě ze strany SÚZ ČVUT na loňskou soutěž Schovávání vlajek dostalo letos PR SH přímo ze strany SÚZ ČVUT návrh na ultimátní zakončení blokových her - soutěž „Kropená“!

Bude 4. května Kropená

Každý blok vytvoří dvacetičlenné družstvo „požárníků“, které vytahá na střechu svého bloku veškeré blokové požární zařízení, a pětičlenné družstvo „pyromanů“, které vyšle na bloky protivníků. Na povel rozhodčího se začnou družstva požárníků snažit shodit své soupeře ze střechy proudem vody z požární stříkačky. Družstvo pyromanů má za úkol svou záškodnickou činností zaměstnat protihráčovy požárníky podpálením jejich vlastního bloku. Blok, který shodí všechny své soupeře a nevyhoří, vyhrává cizí blok a může ho obsadit. Hra bude probíhat trojkolově (bloky 2,3 a 4, bloky 5,6 a 7 a nakonec bloky 8, 9, 10 a 11). Vítězové se pak utkají ve velkém finále, které se uskuteční na monobloku fakulty strojní a elektrotechnické ČVUT v Dejvicích.

Dodatek k pravidlům: Používání hasicích přístrojů jako taktických pum povoleno.

Hledá se

Flashman a Bondzgirl

Nejčtenější strahovský informační občasník FLASH hledá lokální spoluautory. Víš něco, co my ne? To asi těžko! I tak se ale můžeš stát Flasmanem nebo Bondzgirl a pomáhat vytvářet příspěvky FlaSHe! Své teplé bonzy aktuální příspěvky posílej na flash@siliconhill.cz.

Soutěž se strahovniváčkem

Strahovniváček

Uhádni, kam se nám strahovniváček schoval tentokráte…

Vzhledem k tomu, že protentokrát je soutěž jednoduchá, vylosovali jsme výherce, kteří by nám jistě správné řešení zaslali, neboť ona místa důvěrně znají:

1. Pally Schweden
2. Jiří Führer
3. Bejzz Fanta

Všem výhercům blahopřejeme! „Dárkový balíček“ sponzorovala firma Hustý&Septik.

Projekty a akademie

Domino SH

Domino SH

Z důvodu rekonstrukce mučírny na bloku 9 (mučírna již není tak „útulná“) se projekt Domino SH stěhuje do blázince (9/525). Díky nečekané a vydatné finanční pomoci předsedy klubu SH (tímto zdravíme Borise Robertka, který se stal členem našeho projektu), připravujeme akce v rámci blížících se Velikonoc:

4.4. – Pleteme pomlázky z UTP kabelu
7.4. – Upeč si vlastního obětního beránka
9.4. – Masochysta maso chystá

Lady Laura

Projekt StarGate SH hledá nové členy!

Chceš reprezentovat strahovský kopeček i za hranicemi galaxie? Jsi specialista na antické technologie, máš rád vůni olova a strkání nosu tam, kde vůbec nemá co dělat? Nebo naopak jsi těžce nemocný a myslíš, že už dlouho nevydržíš? Vyhodili tě zrovna ze školy? Rádi uspokojíme všechny zájemce!

Volné pozice: Člen týmu SGSH 1, Tester vývoje patogenicky mutagenních virů, Aktivní externí spolupracovník oddělení mozkových parazitů.

Své životopisy zasílejte na stargate@sh.cvut.cz.

SGSH 1 Commander

A co jinde v SU

SU ČVUT uspořádala soutěž Král a Královna hrůzy!

Strahováček

Zajímavou soutěž uspořádala v minulých dnech Studenstká unie ČVUT. „Soutěže krásy jsou v dnešní době fádní a nudné, navíc u nás na ČVUT nemají vzhledem k technickému zaměření školy smysl. Cílem soutěže s názvem ČVUT hledá nejkrásnější mužatku a fešného hóšana bylo dát šanci jaderňačkám a felákům ukázat, že jsou taky právoplatnými členy společnosti“ komentovala situaci hlavní organizátorka soutěže převlečená za čarodějnici.

Obě kategorie překvapivě vyhrála jedna a ta samá osoba - Viktor Bohuslav Bohdal (foto vpravo), který dámskou část soutěže absolvoval v masce gorilího samce.

Info z bloků

Téměř všichni bydlíme na křemíkovém kopečku. Redakci FlaSHe se díky speciálním technikám konečně podařilo donutit téměř všechny zvolené zástupce bloků dodat informace o dění na konkrétních blocích.

Blok 1 – Všechno nové ale zatím staré!

V souladu se změnami struktury SÚZ zvažujeme prodej strahovských pokojů do osobního vlastnictví studentů. Zájemci nechť se dostaví k hospodářce svého bloku s rodným listem, občanským průkazem, podepsaným životopisem, zdravotní kartou, předvyplněnou dárcovskou smlouvou svého veškerého movitého majetku na konto SÚZ ČVUT, potvrzením o studiu a obálkou s tučným obnosem, která bude brána jako nevratná záloha.

Pranostika SÚZ na měsíc duben: „Ještě tu budem!“

Správce zvěřince – Prokop (s) Holí

Blok 2 – Spadl nám výtah

Po úspěšné rekonstrukci, která byla ze strany SÚZ předčasně ukončena, začne díky náhlé havárii výtahu rekonstrukce nová.

Za blok 2 - Anonnymous

Blok 3

Zdravím Vás, milovaná stvoření!

Jak jste si jistě všichni všimli, bilanční rovnici časoprostorového kontinua přetekly proměnné nade všechny meze a tak tady máme měsíc, jenž se zve čtvrtým v kalendáři. Na našem květinovém bloku s nejkrásnějším číslem rovnající se dimenzi našeho okolního světa se událo spousta hezkých chvil, která by slova jen nepřiměřeně zatěžkávala a potrhala tak stříbrné nitky vzpomínek rozprostřených v naší společné mysli. Jsem sto doufat a zoufat, že každý spoluobytník našich prostor objeví v sobě ducha bojovného rytíře a zapojí se do finální soutěžě blokových her, neb nejen chlebem živ je člověk.

Mějte se fanfárově, mé milované květinové děti!
Speedy na speedu!

Blok 4 – Meteostanice se rozšiřuje o bleskosvod!

Klub Silicon Hill se s tímto rozšířením zapojí díky své skvělé poloze do výzkumné aktivity Testování bleskosvodných elektráren.

Detekční jednotka je umístěna v serverovně, proto je pravděpodobné občasné probíjení do počítačové sítě. Následné výpadky proudu prosím nespojujte s projektem StarGate SH. Doporučujeme všem obyvatelům bloku 4 zakoupit přepěťové ochrany u místního dodavatele (viz banner).

Lubošek Jiřištůj

Behemot's Emporio

Blok 5

Blok 5 nedodal informace a tak byl správce bloku předán „na hraní“ projektu Domino SH a následně pro výstrahu zastřelen. Kontury policejního šetření lze vidět na buzeráku. Jeho poslední slova podle očitých svědků zněla: „Kdybych věděl jaký hrozí trest za nedodání podkladu, zaslal bych ho v předstihu!“ Policie ČR během půlhodiny případ uzavřela jako náhodnou sebevraždu.

Blok 6 – Srahováček je úchyl!
Strahováček

Chtěla bych všechny obyvatelky ale i obyvatele bloku 6 varovat před novým pseudospartakiádním pseudovrahem, který se pohybuje po strahovském kopečku. I já jsem málem přišla o to málo, co mám (viz foto). Z blokového fondu jsem se proto rozhodla koupit několik pomůcek osobní ochrany. Paralyzéry je možno zapůjčit na pokoji 233 a otestovat na vrátnici. Takřka kompletní sortiment bodných a sečných zbraní lze oproti kolejence dostat na 309. Na pokoji 47 lze zapůjčit AK-47. Další střelné zbraně prosím kupujte v místním „Behemot’s Emporio“.

Katyně

Blok 7
Blok7

Merhaba insanlar Grandhotel Nazır,

yakın gelecekte genel imar engellemek olacaktır. Tüm Tahliye. 2012/04/04 gönüllü olarak bunu Lütfen, aksi takdirde hızla daha kolay ilerliyor Bozkurtlar grup, ziyarete gelecek. Blok 7 Türk Orta Avrupa'nın en büyük ve en lüks oteli olacak.

Masalama, Nazir Mohhammed Ali Iben Mustaffa Iben Rassim

Pozn. redakce: Obyvatelům ostatních bloků, jež nebyli nuceni přejít na jiný úřední jazyk, doporučujeme použít Google translator.

Blok 8

Oznam pre zákazníkov :

Kokokonečně se nám úspěšně podařilo nainstalovat překladač ze slovenštiny do češtiny. Bohužel jsem až poté zjistil, že většina obyvatel česky neumí nebo nechce umět. Proto se nám podařilo s ohledem na národnostní složení obyvatel bloku zřídit na osmičce detašované pracoviště konzulátu Ruské federace. Žádosti o azyl vyřizuje paní hospodářka, o české občanství můžete žádat na pokoji 213A.

Thomas Kolouch

Blok 9

Obyvatelé bloku 9,

vše, co jsem vám kdy chtěl říct, jsem shrnul ve své nové básni, kterou můžete shlédnout online.

Uzel

Blok 10

Zdravým všechny s bloku 10!

Na našem blokiu se toho za měsíc odehrálo březeň hodně. Spolu z naší paní hospodářkou jsme se domluvily, že budou po celém bloku rozmístěny tzv. blicí pitlíky které usnadní práci jak ubytovaným tak paním uklizečkám. Prosím všechny blijte na předem určená mýsta.

Váž Jiří Führer

Pozn. redakce: Náš korektor zemřel na infarkt, proto předkládáme původní verzi.

Blok 11

Na bloku 11 se za uplynulé období nic nestalo. Vzhledem k vysokým trestům za nedodání podkladů do mailinfa vám vzkazuji toto:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed blandit velit id leo ultricies non dignissim mi ornare. Curabitur diam nisi, laoreet sit amet suscipit lacinia, ultrices id massa. Aenean ultricies nisi euismod risus adipiscing et adipiscing libero ullamcorper.

BioHazard

Blok 12

Нічого нового.
Василь

Blok 13 (detašované pracoviště SÚZ)

Zdravím vás milá rodino,

v rámci plánovaných rekonstrukcí SÚZ ČVUT proběhne i letos během léta kompletní rekonstrukce bloku 13 strahovských kolejí (blok je občas mylně označován jako tzv. „Zmrzlíkova vila“). Pro obyvatele pouze nastíním zamýšlené rekonstrukce: Bude vyměněn především nefunkční generátor protiproudu v bazénu, dále odstraníme ten děsně nemoderní mahagonový nábytek z mlžné komory pro uchovávání kubánských doutníků a nahradíme ho španělským mramorem, který nebude tak jednoduše podléhat zkáze. Konkrétní výběrová řízení proběhla samozřejmě v souladu s vnitřním řádem SÚZ ČVUT, který jsem pro tyto potřeby upravil a přeschválil.

Online verzi najdete na http://info.siliconhill.cz/flashdezinfo/last2012

FlaSH, klub Silicon Hill